2019. november 22. Péntek Köszöntjük Cecília nevű látogatóinkat!

 
A Nap kel 06:45-kor,
nyugszik 18:47-kor.

Kedves TDK-t szervezni vágyó hallgatók!


TDKA jelentkezési ívből származó pontszámok alapján az alábbiakban találhatjátok meg a végleges szervezői névsort. Azon diákok, akik fellebbezni szeretnének, megtehetik szerdán (2013.12.11.) 18:00 és 20:00 óra között az MMDSZ székházban, személyesen. Annak fényében, hogy a jövőben is ez a pontozási rendszer marad, szeretettel várunk további rendezvényeink szervezésére!

Megértéseteket köszönjük!

Infóiroda:

1. Kelemen Izabella
2. Forró Tímea
3. Bajka Szabolcs
4. Bereczki Szilárd
5. Csiszér D. Ágnes
6. Szőke Krisztina
7. Rebeka Timea
8. Kiss Csilla Renáta
9. Timár Ágota-Evelyn
10. Sipos Erika Anikó
11. Márton Helga
12. Kovacs Dóra
13. Incze Nóra
14. Martin Ana-Maria
15. Incze Réka
16. Orbán Szigeti Boglárka
17. Miklósi Dorottya
18. Létai Kinga
19. Erdélyi Ottilia
20. Hajdu Renata
21. Tamás Zsolt

Ülésvezető és Kaja:
1. Szabó Ünige
2. Mihály István
3. Szabó Katinka
4. Becze Kinga
5. Kaján János-Zsolt
6. Kávási Sarolta Beáta
7. Blényesi Eszter
8. Balázs Brigitta
9. Huszár Gyöngyike
10. Fehér Beáta
11. Gáll Orsolya
12. Germán-Salló Zsófia
13. Nagy Dorottya
14. Német Mezey Csongor
15. Bodó Tamás-Örs
16. Kelemen Krisztina
17. Kelemen Tímea
18. Szász Andrea
19. Balázs Hunor
20. Nagy Brigitta
21. Kaján Janka
22. Csibi Réka
23. Bács István
24. Kerekes Ákos

Teremrendezés:
1. Antal Réka
2. Ferencz Csengele
3. Csiki Krisztián
4. Mihály Zalán
5. Benedek Emese
6. András Beáta

7. Albert Balázs
8. Gnadig Éva

Technika:
1. Kósa Zoltán
2. Jakabfi Norbert
3. Ráduly Dénes
4. Székely Tamás
5. Szebeni Zalán
6. Kucserik Levente-Pál

7. Révész Boton
8. Orbán Levente
9. Szabó-Györke István
10. Romfeld Ádám
11. Szabó Csaba
12. Fodor Abony
13. Biró István
14. Barta Péter
15. Bencze Barna
16. Kovács Nimród
17. Menyhárt Levente

Szállás:
1. Benedek Annabella
2. Szőllősi Krisztina
3. Máté Kinga
4. Frunda Edva Anna
5. Kovács Henrietta Zsófia
6. Czegő Szidónia

Protokoll:
1. Varga Ágota
2. Szűcs Hajnal
3. Bartos Károly
4. Mihály Péter
5. Farkas Orsolya
6. Kovács Júlia

Könyvstand:
1. Frank Monika
2. Fülöp Sarolta
3. Veress Éva
4. Fángli Dániel-Norbert
5. Molnár Szidónia
6. Jakab Szilvia
7. Csilip Tünde
8. Bokor Kinga

Kirándulás:
1. Mika Elekes Attila
2. Balog István
3. Ladányi Emmánuel

Fotó:
1. Kávási Kinga Enikő
2. Kocsis Arnold 
3. Kozma Kincső
4. Gábos Szilárd
5. Szőcs Szilárd
6. Doloczki Előd
7. Jeszenszky Csengele-Mónika

Banner:
1. Belényi Balázs-Róbert
2. Gilyén Botond
3. Máthé Attila
4. Salamon Péter
5. Lukács Hunor

Állófogadás:
1. Toth Andrea-Noémi
2. Bors Hunor
3. Hegyi Lorand
4. Simó Kata-Noémi
5. Magyarosi Orsolya
6. Munzlinger Noémi

Városnézés:
1. Szabó Péter
2. Bunta Bálint
3. László Róbert
4. Tamás Zsolt

Pontozók: 
1. Vass Imola
2. Dudás Csaba
3. Birtalan Zoltan
4. Karabinos Kinga
5. Varga Henrietta
6. Zakariás Szabolcs

Pulzus:
1. Szabó Csenge Yvette

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest